Poznaj najpopularniejszych twórców w 2020 roku, którzy tworzą świat influencer marketingu w Polsce

Dowiedz się kogo powinieneś angażować do Twoich kampanii marketingowych

Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych polskich Influencerów 2020 roku.Influencerzy, których powinieneś zaangażować do kampanii marketingowych Twojej firmy

Influencer Marketing to dziedzina, która bardzo dynamicznie się rozwija i współpracując z twórcami internetowymi ważne jest aktywne śledzenie ich działań. Prezentowany powyżej Ranking Polskich Influencerów jest podsumowaniem działalności internetowej w 2018 roku. Jeśli Twoja firma chce osiągnąć znaczące wyniki w kampaniach marketingowych powinna współpracować z najlepszymi. Zestawienie pozwoli Ci w czytelny i szybki sposób przeskanować środowisko influencerów i poznać “topowych graczy”, którzy zdobywają wokół siebie najbardziej zaangażowaną społeczność.

Pobierz ranking polskich influencerów

Najpopularniejsi influencerzy w Polsce

Dzisiejszy internetowy świat w pełni wpisał się w kulturę XXI wieku. Twórcy internetowi to już nie fikcyjne postacie z sieci, ale coraz częściej możemy spotkać ich również w innych mediach: programach telewizyjnych, audycjach radiowych, czy portalach informacyjnych. Warto poznać tych najaktywniejszych i przeanalizować, jak pojawienie się w mediach wpływa na ich popularność w Internecie.

Poznaj najpopularniejszych twórców

Internet jest pełen kreatywności

Najwięksi twórcy internetowi, których zestawienie znaleźć możemy w Rankingu to bogate źródło inspiracji i motywacji. Dla początkujących influencerów są oni nierzadko wzorem do naśladowania i skarbnicą wiedzy. Pobierz swoją wersję Rankingu i zobacz kogo warto obserwować, subskrybować i od kogo czerpać inspirację do działania.

Pobierz ranking polskich influencerów