Poznaj najaktywniejszych influencerów, którzy tworzą świat influencer marketingu w Polsce

Dowiedz się kogo powinieneś angażować do Twoich kampanii marketingowych

Przedstawiamy zestawienie najaktywniejszych polskich Influencerów 2018 roku.

WYŚLIJ MI PRZEZ FACEBOOK MESSENGERAblogerzyTOP100 Blogerzy
instagramerzyTOP100 Instagramerzy
youtuberzyTOP100 YouTuberzy
top-20TOP100 Osoby publiczne
top-20TOP20 Influencerzy

Influencerzy, których powinieneś zaangażować do kampanii marketingowych Twojej firmy

Influencer Marketing to dziedzina, która bardzo dynamicznie się rozwija i współpracując z twórcami internetowymi ważne jest aktywne śledzenie ich działań. Prezentowany powyżej Ranking Polskich Influencerów jest podsumowaniem działalności internetowej w 2018 roku. Jeśli Twoja firma chce osiągnąć znaczące wyniki w kampaniach marketingowych powinna współpracować z najlepszymi. Zestawienie pozwoli Ci w czytelny i szybki sposób przeskanować środowisko influencerów i poznać “topowych graczy”, którzy zdobywają wokół siebie najbardziej zaangażowaną społeczność.

Pobierz ranking polskich influencerów

Najpopularniejsi influencerzy w Polsce

Dzisiejszy internetowy świat w pełni wpisał się w kulturę XXI wieku. Twórcy internetowi to już nie fikcyjne postacie z sieci, ale coraz częściej możemy spotkać ich również w innych mediach: programach telewizyjnych, audycjach radiowych, czy portalach informacyjnych. Warto poznać tych najaktywniejszych i przeanalizować, jak pojawienie się w mediach wpływa na ich popularność w Internecie.

Poznaj najpopularniejszych twórców

Internet jest pełen kreatywności

Najwięksi twórcy internetowi, których zestawienie znaleźć możemy w Rankingu to bogate źródło inspiracji i motywacji. Dla początkujących influencerów są oni nierzadko wzorem do naśladowania i skarbnicą wiedzy. Pobierz swoją wersję Rankingu i zobacz kogo warto obserwować, subskrybować i od kogo czerpać inspirację do działania.

Pobierz ranking polskich influencerów