Plebiscyt Hashtagi Roku 2018

powered by See Bloggers Łódź

 

ZOSTAŃ PARTNEREM PLEBISCYTU

Hashtagi Roku 2018

Hashtagi Roku to plebiscyt dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność.

Nagrody zostaną przyznane w 5 kategoriach:

Bloger

 

Blogowanie może być pasją, formą rozrywki i relaksu, a także pracą. Nagroda w tej kategorii przyznana zostanie najaktywniejszemu i najciekawszemu Blogerowi w Internecie przez Jury Plebiscytu podczas Gali Hashtagi Roku.

Twórca Wideo

 

Niezależnie czy krótkie vlogi, czy długie relacje i angażujące programy, forma zawsze ta sama - wideo. Twórca najciekawszych i najbardziej angażujących treści wideo otrzyma nagrodę od Jury Plebiscytu podczas Gali Hashtagi Roku.

Instagramer

 

Najpopularniejsze hashtagi, ulubione filtry, nowe efekty na Insta Stories - zapaleni instagramerzy znają to wszystko na pamięć! Instagirl lub Instaboy zostanie nagrodzona/nagrodzony za oryginalność kanału i prezentowanych treści przez Jury Plebiscytu podczas Gali Hashtagi Roku.

Influencer

 

Angażujące treści, twórczość na wielu kanałach i aktywna społeczność dookoła, to jedne ze znaków rozpoznawczych dobrego influencera. Nagroda w tej kategorii zostanie przyznana najaktywniejszemu twórcy internetowemu przez Jury Plebiscytu podczas Gali Hashtagi Roku.

Odkrycie

 

Nagroda przyznawana przez społeczność twórców See Bloggers Łódź. Każdy z zakwalifikowanych uczestników tegorocznej edycji festiwalu może zostać Odkryciem Roku 2018! Liczy się oryginalność, nieszablonowość i ciekawa tematyka kanału!

Kto może wziąć udział?

W Plebiscycie, w kategorii Odkrycie Roku może wziąć udział każdy, kto zarejestrował się na festiwal See Bloggers Łódź. Po otrzymaniu akceptacji zgłoszenia na festiwal, automatycznie bierzesz udział w konkursie, więc nie musisz martwić się dodatkową rejestracją! Spośród zgłoszeń, ścisłą 10 wybiorą inni uczestnicy tegorocznej edycji See Bloggers Łódź. Jest to nagroda dla twórcy przyznawana przez innych twórców ceniących przede wszystkich oryginalność treści i przekazu.


Laureatów w kategoriach Bloger, Twórca Wideo, Instagramer i Influencer typuje Jury wraz z portalem Unamo na podstawie aktywności w Internecie i Social Mediach. Zwycięzców w każdej z kategorii poznamy podczas Gali Hashtagi Roku powered by See Bloggers Łódź.

Dlaczego warto wziąć udział w Plebiscycie?

Pozwól się poznać

Pokaż swój kanał innym, podziel się swoją twórczością, niech dowie się o Tobie reszta świata!

Zwiększ swój zasięg

Festiwal See Bloggers Łódź tworzą influencerzy, kreujący blisko 28 milionowy zasięg! Udział w Plebiscycie to doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalnośći Twojego kanału.

Wygraj atrakcyjne nagrody

Wygrana w plebiscycie to nie tylko sława i prestiż, ale również atrakcyjne nagrody!


Zasady

Aby wziąć udział w Plebiscycie w kategorii Odkrycie Roku:

01.
Zarejestruj się na See Bloggers Łódź i zgłoś swój kanał - termin: 3.04 - 17.04.2018
 
02.
Zbierz jak najwięcej głosów wśród uczestników See Bloggers Łódź - termin: 27.05 - 31.05.2018
 
03.
Gdy trafisz do kolejnego etapu, oceniać Cię będzie Jury. To oni zdecydują czy wygrasz.
 
04.
Nagroda dla największego Odkrycia Roku zostanie przyznana na Gali Hashtagi Roku.
 

Nominacje w kategoriach Bloger, Twórca Wideo, Instagramer oraz Influencer Roku przyznawane są na podstawie zasięgów mierzonych przez specjalistów z Unamo. Z 10 nominowanych w każdej kategorii to Jury wybierze zwycięzców, których ogłosi na Gali Hashtagi Roku 2018.

Jury

W Jury Plebiscytu Hashtagi Roku 2018 zasiadają specjaliści, dziennikarze oraz osoby znane w branży influencer marketingu. To oni zdecydują, kto otrzyma nagrodę w kategoriach: Bloger, Twórca Wideo, Instagramer, Influencer a także wybiorą finalnego zwycięzcę w kategorii Odkrycie Roku 2018 spośród kandydatów wytypowanych przez uczestników See Bloggers Łódź. Skład Jury zostanie podany wkrótce!

Gala Hashtagi Roku 2018

Plebiscyt zakończy się uroczystą Galą, która odbędzie się podczas pierwszego dnia VI edycji festiwalu See Bloggers w Łodzi - 23 czerwca 2018 r. To właśnie podczas tej imprezy zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców Plebiscytu.

Wyjątkową atrakcją Gali będzie koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Więcej informacji wkrótce!

Partnerzy Plebiscytu

Kontakt

Chcesz zostać Partnerem Plebiscytu?

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby porozmawiać o korzyściach, jakie na ciebie czekają.

Dominika Liecau 

Dominika Liecau

[email protected]

+48 729 645 653  

Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz a odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości